Экспертно

Цей день в історії: створення фондової біржі в Нью-Йорку, експедиція “Ра-ІІ” та всесвітня павутина Тіма Бернерса-Лі17 травня – День памяті жертв політичних репресій. А також Всесвітній день пам`яті померлих від СНІДу.

Об этом сообщает Русский слон


В історії людства цього дня стались такі події.


У 1792 році 24 брокера підписали угоду про створення Нью-Йоркської фондової біржі. Першими на ній стали котирувалися акції The Bank of New York. Сьогодні Нью-Йоркська фондова біржа — головна фондова біржа США; на ній визначається індекс Доу-Джонса для акцій промислових компаній.У 1970 році з марокканського міста Сафі під прапором ООН відплив папірусний човен «Ра-II» з екіпажем із семи чоловік на чолі з норвезьким мореплавцем Тура Хеєрдала, який через 57 днів досягнув острову Барбадос, довівши можливість у давнину здійснювати трансатлантичні подорожі між Середземномор’ям та Америкою.17 травня 1991 року англійський вчений Тім Бернерс-Лі, пpацюючи в Європейському центрі ядерних досліджень (CERN, Швейцарія), представив архітектру мережі World Wide Web (WWW) і продемонстрував її роботу на комп’ютерах CERN.Через три місяці, 6 серпня, за адресою info.cern.ch запрацював онлайн перший у світі вебсайт.


Джерело


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/tsey-den-v-istorii-stvorennia-fondovoi-birzhi-v-n-iu-yorku-ekspedytsiia-ra-ii-ta-vsesvitnia-pavutyna-tima-bernersa-li/”