Экспертно

Київ виходить на плато по коронавірусу: в НАН дали прогноз по всій Україні

Протягом наступного тижня Київ вийде на плато за кількістю хворих на коронавірус, а на Київщині та Буковині піде повільний спад.

Об этом сообщает Устинов троллит

Про це в інтерв’ю OBOZREVATEL розповів віцепрезидент Національної академії наук України, доктор фізико-математичних наук Анатолій Загородній. За його словами, про це свідчить математичне моделювання розповсюдження епідемії (повний текст інтерв’ю читайте тут).

"Нинішні прогнози говорять про те, що Київ і Волинь, в кращому випадку, протягом наступного тижня виходить на якесь плато. У Вінницькій, Харківській, Дніпропетровській, Одеській та Миколаївській областях – теж щось схоже на плато. А ось в Київській і Чернівецькій областях очікується зменшення", – розповів він.

Коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні

pravda.com.ua

На Закарпатті, за його словами, ситуація виглядає дещо краще, а ось в Рівненській можна очікувати зростання.

"На Полтавщині все добре – там кількість нових захворювань зменшується, в Івано-Франківській та Львівській збільшується. Тернопільщина в цілому виглядає благополучніше, невелике зростання може бути на Кіровоградщині. Через таку неоднорідність, карантин по регіонам слід регулювати", – підсумував він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Анатолій Загородній уточнював, що зростання числа інфікованих коронавірусом в Україні пов’язане з поослабленням карантину, проте вирішальним буде статистика за 10 днів, після чергового етапу пом’якшення.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/kiiv-vihodit-na-plato-zyavivsya-detalnij-prognoz-po-dinamitsi-virusu-v-ukraini.htm”