Экспертно

У США назвали вартість препарату для лікування Covid-19

<p>Типовий п’ятиденний курс лікування препаратом Remdesivir коштуватиме $2340</p>

Типовий п’ятиденний курс лікування препаратом Remdesivir коштуватиме $2340

Об этом сообщает Устав ГрупПрепарат Remdesivir наразі вважається єдиним засобом, який підтвердив свою ефективність у допомозі людям, що важко переносять коронавірус


Компанія-виробник препарату Remdesivir, який недавно був визнаний ефективним для лікування тяжко хворих на Covid-19, оприлюднила цінові пропозиції для уряду і приватних лікарень у США, що коливаються від $390 до $520 за флакон.


Про це повідомляє CNN.


«Компанія Gilead Sciences, яка виробляє препарат проти Covid-19, зранку понеділка заявила в відкритому листі, що вирішила встановити ціну $390 за флакон (препарату Remdesivir – ред.) для продажів уряду США», — зазначається в повідомленні.


Таким чином, типовий п’ятиденний курс лікування, який включатиме використання шести флаконів одним пацієнтом, коштуватиме $2340.


Водночас, вартість препарату для приватних страхових компаній становитиме $520, що дорівнюватиме $3120 за курс для пацієнта.


Препарат Remdesivir наразі вважається єдиним засобом, який підтвердив свою ефективність у допомозі людям, що важко переносять Covid-19. Він, зокрема, знімає лихоманку у таких пацієнтів та дозволяє їм легше справлятися з симптомами недуги.


Нагадаємо, у травні Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) ухвалило застосування в екстрених випадках експериментального препарату Remdesivir при коронавірусній інфекції Covid-19.


Remdesivir розроблений американською біофармацевтичною компанією Gilead Sciences Inc. Ще у 2015 році. Препарат випробовувався, а потім застосовувався під час епідемії лихоманки Ебола в Африці, а також для лікування коронавірусних інфекцій SARS і MERS.


Читайте також:
  • Засіб від печії переможе Covid-19? П’ять нових теорій протидії коронавірусу
  • Коронавірусна перекличка. Як з пандемією справляються сусіди України?


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-ssha-nazvali-vartist-preparatu-dlya-likuvannya-covid-19-690030.html”