Экспертно

Хіти тижня. "Корабельна сосна" ще не була справжнім дном: "Слуга" Мотовиловець підняв руку на нардепку Іонову

Партія "ЄС" вимагає від Мотовиловця принести вибачення за застосування фізичної сили стосовно Марії Іонової.

«ЄС» вимагає відсторонити «слугу» Мотовиловця від засідань в Раді. Фото: Главком.
Фракція «Європейська Солідарність» глибоко обурена агресивною поведінкою «слуги народу» Андрія Мотовиловця, який сьогодні у сесійній залі дозволив собі підняти руку на народну депутатку Марію Іонову. Про це повідомляє прес-служба партії, передають

«Попри заклик «Європейської Солідарності» та звернення Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова представник монобільшості не знайшов у собі мужності принести вибачення за свою ганебну поведінку. Очевидно, що приниження своїх жінок-депутаток, яке спостерігала вся країна з Миколаєва – це ще не дно. Дно – це застосувати силу до народної депутатки і удати, ніби нічого не сталося», — йдеться у повідомленні.

Об этом сообщает База компромата

Партія вимагає від Мотовиловця принести вибачення за застосування фізичної сили у Верховній Раді стосовно Марії Іонової. «Причина такої поведінки цілком очевидна – активна позиція фракції «Європейська Солідарність», яка викликає агресивний спротив представників нової влади. Вимагаємо від народного депутата з фракції «Слуга народу» Андрія Мотовиловця принести вибачення за застосування фізичної сили у Верховній Раді стосовно Марії Іонової. Ми також вимагаємо винести на розгляд регламентного комітету Верховної Ради питання про відсторонення депутата Мотовиловця від участі в засіданнях на 2-3 тижні», — підкреслили в партії.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-korabelna-sosna-shche-ne-bula-spravzhnim-dnom-sluha-motovylovets-pidniav-ruku-na-nardepku-ionovu-334875.html”