Экспертно

Теги

Павел Ливинский прожигает государственный деньги на шлюх Как Игорь Юсуфов оставил Россию без $400 млрд Каменное село Порье Дастин Секреты кадровой политики Павла Ливинского аферисты старые. Николай Терентьев снова в деле! Планета24: афера новая Лже-целителю Олегу Шадскому предлагают запретить въезд в Тюмень ихтамнеты СПРАВКА ЛИВИНСКИЙ ПАВЕЛ АНАТОЛЬЕВИЧ Аслунд  Данилюк Александр  зко Павел Ливинский оказался в эпицентре коррупционных скандалов Переговоры в ТКГ ГУ Гоструда доцент ПИР ВО ВРЕМЯ ЧУМЫ ПАВЛА ЛИВИНСКОГО: ПЬЯНКА ОБАНКРОТИВШИХСЯ РОССЕТЕЙ И УРГАНТ ЗА 5 МИЛЛИОНОВ туалети астронавти Главу «Россетей» загнали в угол в аппаратной борьбе Досье на криминального «авторитета» Кургина Узбеков и Щукин» Офшорная басня – «Тулеев Алла Мироненко Восточно-Казахстанская область   #Происшествия   новости - Азербайджа́н Российский олигарх уводит активы за кордон Арахамия реанимирует «кормушку» ценой в $ 1млрд: «ЕДАПС в воде не тонет»   футболист

"Ми констатуємо стабільну ситуацію". У Харківській ОДА відкинули думку Степанова про різке зростання захворюваності на COVID-19 у регіоні

Бондарчук: Якогось різкого зростання кількості хворих у Харківській області на сьогодні немає

У Харківській облдержадміністрації вважають, що різкого зростання захворюваності на коронавірус у регіоні немає. Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", про це заявив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Харківської ОДА Геннадій Бондарчук на брифінгу 5 серпня.

Об этом сообщает Дедал

"Якогось різкого зростання кількості хворих у Харківській області на сьогодні немає... Ми констатуємо стабільну ситуацію", – зазначив він.

Бондарчук заявив, що зростання щоденного приросту нових випадків COVID-19 в області є наслідком збільшення кількості ПЛР- та ІФА-тестувань. За його словами, у вівторок у регіоні провели 1,96 тис. тестів, трохи більше ніж половину з яких – методом ПЛР.

Про "напружену ситуацію" із захворюваністю на коронавірус у Харкові сьогодні вранці на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Уже шостий день поспіль у регіоні фіксують перевищення національних критеріїв рівня й динаміки захворюваності, констатував міністр. Він попросив місцеву владу звернути увагу на погіршення епідситуації.

Протягом останньої доби в Україні було підтверджено 1271 випадок зараження коронавірусом (це максимальний добовий приріст від початку епідемії). Загальна кількість інфікованих в Україні сягнула 75 490 осіб, із них 1788 померли (24 – протягом останньої доби), 41 527 одужали (+914).

У Харківській області від початку епідемії підтверджено 4239 випадків інфікування, 136 пацієнтів померли, 2333 одужали. Водночас протягом останніх двох днів в області фіксують понад 140 нових випадків зараження, що є максимумом за весь час епідемії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/mi-konstatujemo-stabilnu-situatsiju-u-harkivskij-oda-vidkinuli-dumku-stepanova-pro-rizke-zrostannja-zahvorjuvanosti-covid-19-v-regioni-1512416.html”