Экспертно

Український прикордонник цинічно принизив бійців ЗСУ, розгорівся гучний скандал: фото

Прикордонник Ігор Шарун опублікував в мережі відео, де ображає воїнів ЗСУ.

Об этом сообщает Дедал


Про це пише офіцер ЗСУ Анатолій Штефан на своїй Facebook-сторінці.


Чоловік розмістив ролик в ТікТок. Він набрав 119 000 переглядів, близько 5 000 лайків і 570 репостів. Його активно поширювали користувачі з РФ.


Шарун на відео порівнював бійців ЗСУ зі свинями і віддавав їм команди зі "Статуту" українською мовою.
Штефан написав коментар під відео, де попросив автора видалити його. Однак той послав офіцера. Тоді службовець ЗСУ знайшов його особисті дані (день народження і домашню адресу) і відправив прикордоннику з погрозою, що виставить їх у загальний доступ. Після цього Шарун видалив відео і "закрив" сторінку, але пізніше зовсім її видалив.

За словами Штефана, Ігор Шарун з Львівської області. Згідно з декларацією, він в даний час є військовослужбовцем ДПСУ у Волинській області.

"Вважаю неприпустимими такі дії військовослужбовця ДПСУ (якщо він є ним в даний час, і прошу призначити службове розслідування за даним фактом)", — написав офіцер і додав, що чекає відеозвернення, де Шарун вибачається за свої слова.


Як повідомляв "Апостроф", журналіст Юрій Бутусов заявив, що Міноборони наказало штрафувати військових ЗСУ за вогонь у відповідь по російських військах і штрафувати командирів за "невиправдані бойові втрати".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-09-20/ukrainskij-pogranichnik-cinichno-unizil-bojcov-vsu-razgorelsya-gromkij-skandal-foto/209738”