Экспертно

Місцеві вибори не законні, їх треба бойкотувати – Дмитро Павліченко

Сьогодні останній день висунення і подачі документів кандидатів на посади міських голів та депутатів місцевих рад. Переважна більшість партій подає своїх партійців та кандидатів по місцевим виборам від олігархічних кланів ігноруючи Конституційні виборчі права Українського народу – про це в коментарях каже громадській діяч Дмитро Павліченко.

Об этом сообщает Компромат
Виборча кампанія за партійними списками буде приводом для захоплення влади та стане перепоною у суспільних відносин в формуванні своїх органів самоврядування територіальних громад і створення умов для подальшого розграбування територіальних громад.

– Чи потрібні нам такі МІСЦЕВІ ВИБОРИ? Питає Дмитро Павліченко: «Який закликав бойкотувати місцеві вибори». Навіщо змінили Закон про вибори «з 10 тис населення громади тільки за партійним списками треба обиратись»? Закон про вибори: за партійними списками суперечить конституції України ст.141, суперечить закону про місцеве самоврядування ст.12.


Я особисто впевнений, що перебудова країни рано чи пізно почнеться ЗНИЗУ,з місцевих громад, а не «ЗВЕРХУ», як показує життя!


“ОСНОВНА ПРОБЛЕМА КРАЇНИ – це МОРАЛЬНА ДЕГРАДАЦІЯ фізичних осіб від політичних партій , які брутально порушають права Українського народу, а все інше це НАСЛІДКИ”.


Український народ Самостійної української держави України після 1 грудня 1991 року є офіційним правонаступником Українського народу Української РСР згідно офіційних результатів Всеукраїнського референдуму Українського народу Української РСР 1 грудня 1991 року, з питання підтримання резолютивної частини Акту проголошення незалежності України від 23 серпня 1991 року, в частині, створення Самостійної української держави України.


Саме тому всі виборчі права має тільки Український народ ні які політичні партії, які створені фізичними особами без мандату Українського народу.


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2020/09/24/mistsevi-vibori-ne-zakonni-yih-treba-boykotuvati/”