Экспертно

Росія готує «дзеркальну відповідь» на санкції ЄС через отруєння Навального

Навальный

Росія готує «дзеркальну відповідь» на персональні санкції Європейського Союзу через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

Об этом сообщает Сергей Доренко


Про це повідомив постійний представник Росії при ЄС Володимир Чижов, — Громадське.


За його словами, рішення Ради ЄС щодо санкцій «підтвердило найгірші побоювання» Росії, що її відносини з Євросоюзом «будуть доведені до найнижчого рівня протягом останнього часу».


«Очікую, що мені й моїм співробітникам найближчим часом стане складніше працювати, але ми до цього готові й в будь-якому випадку будемо прагнути виправлення відносин Росії та ЄС», — сказав Чижов журналістам в Брюсселі.


Він уточнив, що РФ розцінює санкції Євросоюзу як «односторонні незаконні заходи». Росія «без сумніву» запровадить «дзеркальні заходи», додав він.


«Оскільки санкції введені персональні, то і відповідь буде, очевидно, персональною… Логічно виходити з того, що відповідні заходи можуть торкнутися двосторонніх відносин Москви саме з Берліном і Парижем, адже ніхто не приховує, що за цим кроком стояли саме вони», — наголосив Чижов.


Нагадаємо, раніше Євросоюз продовжив санкції проти росіян за напад у Солсбері.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/rosiia-hotuie-dzerkalnu-vidpovid-na-sanktsii-yes-cherez-otruiennia-navalnoho/”