Экспертно

За півтора роки Зеленський, як президент, так нічому й не навчився і бажання вчитись немає, - Безсмертний

Відомий український політик та дипломат Роман Безсмертний проаналізував інтерв’ю президента Володимира Зеленського для ВВС, яке він дав під час нещодавніх відвідин Лондона. Про це він розповів в етері Антону Борковському на Еспресо.TV, зазначають .

Предметом розгляду з боку Безсмертного став не лише зміст відповідей глави держави, а й те, як той поводився під час бесіди.

Об этом сообщает Редакция

"Перше: з інтерв’ю видно, що президент не володіє знаннями з чималого спектру питань.

Друге: фахівці, які займаються невербальним спілкуванням, можуть з цього інтерв’ю винести дуже багато фактів, які свідчать про те, що він говорив неправду", — зазначив політик.

Однак, найгіршим він вважає відсутність у Зеленського особистого бажання вчитися та покращуватися.

"Не відбулося за півтора роки збагачення досвідом, інформацією і розумінням ситуації", — наголосив Безсмертний.

"Ми ж сподівалися, що півтора роки не пропадуть даремно, і розуміння того, що ситуація з тезами про "мир в очах Путіна", про "яка різниця", про недофінансування армії, вона зробить своє, і президент, як людина яка відповідає за ці ділянки, він це буде розуміти і буде вносити корективи. А трапилося так, що президент каже: "Ми — непогрішні, ми робимо, як все і робили, ми досягаємо величезних успіхів".

Очевидно було, що навіть самому журналісту було соромно від того, що факти, які є насправді, і те, що говорить президент, воно не співпадає. Замалим, коли дивишся це інтерв’ю, замалим можна сказати: а чи це є президент України?" — пояснив Роман Безсмертний.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/blogs/za-pivtora-roky-zelenskyi-iak-prezydent-tak-nichomu-i-ne-navchyvsia-i-bazhannia-vchytys-nemaie--bezsmertnyi-348973.html”