Экспертно

Інакше без безвізу залишаться всі: Зеленський просить Раду звільнити весь склад Конституційного суду

Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради проект закону, яким пропонує припинити повноваження усього складу Конституційного суду після нещодавнього скандального рішення щодо неконституційності окремих положень закону про запобігання корупції та статті 366-1 Кримінального кодексу України. Про це повідомляється на сайті парламенту. Документ визначено як невідкладний, передають .

Об этом сообщает Преступная Россия

У тексті законопроекту йдеться, зокрема, про те, що рішення КСУ від 27 жовтня є "нікчемним (таким, що не створює правових наслідків) як таке, що прийнято суддями Конституційного Суду України в умовах реального конфлікту інтересів".

Зеленський пропонує припинити повноваження суддів КСУ з дня набрання чинності законом, а суб’єктам призначення суддів пропонує невідкладно розпочати процедуру конкурсного відбору нового складу Суду. "Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування", — уточнюється у прикінцевих положеннях законопроекту.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/inakshe-bez-bezvizu-zalyshatsia-vsi-zelenskyi-prosyt-radu-zvilnyty-ves-sklad-konstytutsiinoho-sudu-350206.html”