Экспертно

Теги

По стопам Голунова: как получить срок у Колокольцева за разоблачение похоронщиков Собянина Олександр Перцовський Николай Удянский прячется от уголовных дел на страницах Форбс Саркози Патох Всемогущий Загадочный бельгийско-казахский бизнесмен и его воображаемые друзья — Назарбаев Шодиев Патох Каюмович обобрал казахов на миллиарды Кровавый бандит Нисанов Год Семёнович чудом и деньгами спасается от тюрьмы Воровать будем вместе! Андрей Воробьёв выдал дочь замуж за сына банкира Павла Типикина. Павел Ливинский обеспечил своих родственников элитной недвижимостью Турецкая вилла и безудержная роскошь. С чем Леонид Слуцкий идет на выборы в России раздерибанивший сотни гектаров Ленобласти? Сядет ли мошенник Березин Андрей Валерьевич Зачем Рюмину «бандитские» пьянки в государственных «Россетях»? «Россети» красных фонарей. Рюмин «проаудирует» Ливинского в особо изощрённой форме Чем для стратегически важного региона могут обернуться кадровые решения Владимира Якушева и Евгения Куйвашева Олигарха Рыболовлева и его покровителя Юрия Трутнева \"развели\" на миллиард долларов Флоридан Карьере Володина угрожают взяточник и поджигатель Настроение и фантазии. О долгах Россетей Тетяна Соловей Суддя Вовк Печерський райсуд Тарпан Руслан Тарпан Инкор-групп Зубрицкий Жученко Глубоководный выпуск Trail of Broken Lives Leads to Kyiv Call Center Евгений Ольхович с близким другом Максимом Русаковым прокачали \"Россети\" на 35 млрд руб.

Додон оскаржив у суді результати виборів з фейковими відео в якості доказівЧинний президент Молдови Ігор Додон, який програв вибори прозахідній кандидатції маї Санду, подав до суду три скарги з приводу виборів.

Об этом сообщает Министерство правды


Про це повідомляє .


“Було подано кілька апеляцій, і логічно подати ці апеляції. Ви бачили шахрайство в країнах ЄС, ви бачили транспортування виборців. Тому зрозуміло, що ці питання є, але ми будемо йти за законною процедурою”, – заявив Додон.


Всі три скарги, подані Додоном, були визнані Апеляційним судом Кишинева неприйнятними. Дві з них, однак, можуть бути розглянути, найпізніше сьогодні, 21 листопада, у Верховному суді.


Одна зі скарг стосувалася втручання іноземців у виборчу кампанію – зокрема, в ній йшлося про президента Румунії Клауса Йоганніса, прем’єра Румунії Людовика Орбана та голови німецького Християнсько-демократичного союзу Аннегрет Крамп-Карренбауер. Судді відхилили скаргу, однак вона може бути оскаржена у Верховному суді.


Також адвокати Додона поскаржилися на нібито перешкоджання доступу на виборчі дільниці громадян Молдови, які мешкають на лівому березі Дністра. Суд визнав скаргу неприйнятною.


Третя скарга стосувалася нібито організованого підвезення виборців на дільниці під час другого туру виборів і підкупу виборців.


У мотивації скарги Додон послався на те, що 15 листопада, у другому турі президентських виборів, в медіапросторі з’явилися відеоматеріали, що свідчать про порушення чинного законодавства. Він посилається на телеграм-канал “Люстрація ” і на те, що у відеоматеріалах можна побачити централізоване перевезення виборців і їх підкуп 700 “придністровськими рублями”, що еквівалентно 750 молдавським леям.


Так само в якості доказів адвокати Додона представили фейкові відео про організоване підвезення виборців на дільниці у Вероні, а також про підкуп на користь Маї Санду у Лондоні. Судді відхилили її також, однак можливе оскарження у Верховному суді.


Нагадаємо, Мая Санду перемогла у другому турі президентських виборів у Молдові після обробки 100% протоколів з усіх виборчих дільниць.


Її відрив від чинного президента, проросійського Ігоря Додона – понад 15 процентних пунктів: 57,75% проти 42,25%, а на закордонних дільницях Санду підтримали понад 90% громадян.


Санду планує “полагодити” відносини з Україною, зіпсовані Додоном.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/dodon-oskarzhyv-u-sudi-rezultaty-vyboriv-z-feykovymy-video-v-iakosti-dokaziv/”