Экспертно

Теги

Как газпромовский топ Сергей Меньшиков оказался в эпицентре отмыва нефтяных денег? Кто стоит за новым директором «Ленфильма»? 22-й экспериментальный завод средств связи ВМФ Пашов Дмитрий Члены братской ОПГ помогали Анатолию Голомолзину Новая мальтийка Madlene Kerry оказалась Мадленой Керимовой Композитор Игорь Крутой и номиналы Рината Ахметова или клан предателей интересов избирателей Семейка Альшевских – депутатская династия Крупчак «заказал» Медведева члена Совета директоров НИПИ НГ \"Петон\" Досье на Эдуарда Гасанова Долина жизни Алексея Бирюкова Израйлит Валерий Соломонович Бочка на миллион долларов: в Казани снова судят подполковника ФСКН Чиновничья собственность — от Конго до Доминиканы «Театр» одного Михалкова Попытка «Мираторга» номер пять Глава Минпромторга рассказал о своей роли в бизнесе семьи Рогозин - «могильщик» российского Космоса Прилипнет не к нам: что говорит спикер Закдумы Хабаровского края за закрытыми дверями Алексей Кан пойдёт по стопам Михаила Черевко? Или почему в России не идёт «сланцевая революция» Азарова \"ударили\" по Лапушкиной? Совесть и честность Заремы Хаджироковой стали причиной ее преследования Кургин Тимофей Геннадьевич – «педагог» с тюремным опытом Бифову принадлежит львиная доля расположенных в КБР предприятий по производству алкоголя Лаврова Екатерина Кудрин Алексей г. Астана Imperator kz и Анна Бабич мошенники (автор жалобы — Юлия

Додон оскаржив у суді результати виборів з фейковими відео в якості доказівЧинний президент Молдови Ігор Додон, який програв вибори прозахідній кандидатції маї Санду, подав до суду три скарги з приводу виборів.

Об этом сообщает Министерство правды


Про це повідомляє .


“Було подано кілька апеляцій, і логічно подати ці апеляції. Ви бачили шахрайство в країнах ЄС, ви бачили транспортування виборців. Тому зрозуміло, що ці питання є, але ми будемо йти за законною процедурою”, – заявив Додон.


Всі три скарги, подані Додоном, були визнані Апеляційним судом Кишинева неприйнятними. Дві з них, однак, можуть бути розглянути, найпізніше сьогодні, 21 листопада, у Верховному суді.


Одна зі скарг стосувалася втручання іноземців у виборчу кампанію – зокрема, в ній йшлося про президента Румунії Клауса Йоганніса, прем’єра Румунії Людовика Орбана та голови німецького Християнсько-демократичного союзу Аннегрет Крамп-Карренбауер. Судді відхилили скаргу, однак вона може бути оскаржена у Верховному суді.


Також адвокати Додона поскаржилися на нібито перешкоджання доступу на виборчі дільниці громадян Молдови, які мешкають на лівому березі Дністра. Суд визнав скаргу неприйнятною.


Третя скарга стосувалася нібито організованого підвезення виборців на дільниці під час другого туру виборів і підкупу виборців.


У мотивації скарги Додон послався на те, що 15 листопада, у другому турі президентських виборів, в медіапросторі з’явилися відеоматеріали, що свідчать про порушення чинного законодавства. Він посилається на телеграм-канал “Люстрація ” і на те, що у відеоматеріалах можна побачити централізоване перевезення виборців і їх підкуп 700 “придністровськими рублями”, що еквівалентно 750 молдавським леям.


Так само в якості доказів адвокати Додона представили фейкові відео про організоване підвезення виборців на дільниці у Вероні, а також про підкуп на користь Маї Санду у Лондоні. Судді відхилили її також, однак можливе оскарження у Верховному суді.


Нагадаємо, Мая Санду перемогла у другому турі президентських виборів у Молдові після обробки 100% протоколів з усіх виборчих дільниць.


Її відрив від чинного президента, проросійського Ігоря Додона – понад 15 процентних пунктів: 57,75% проти 42,25%, а на закордонних дільницях Санду підтримали понад 90% громадян.


Санду планує “полагодити” відносини з Україною, зіпсовані Додоном.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/dodon-oskarzhyv-u-sudi-rezultaty-vyboriv-z-feykovymy-video-v-iakosti-dokaziv/”