Экспертно

У 2030 році Україна бачить себе повноцінним членом НАТО, - Джепарова (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні


Україна може стати членом НАТО до 2030 року. Про це заявила перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джепарова.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Україна бачить себе повноцінним членом НАТО до 2030 року. Про це перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джепарова в Facebook напередодні.

"Україна налаштована оптимістично. У 2030 році ми бачимо себе повноцінним членом Альянсу. В цьому контексті надання Україні Плану дій щодо членства стане новим потужним імпульсом для подальшого руху по шляху реформ і мобілізації зусиль з метою досягнення критеріїв членства", — заявила Джапарова.

Коментуючи представлений генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом доповідь експертної групи "НАТО-2030: Об’єднані заради нової ери", Джапарова підкреслила, що Україна цінує залучення до обговорення питань зміцнення політичного виміру Альянсу в рамках концепції НАТО-2030. Вона зазначила, що в доповіді НАТО підтвердив прихильність політиці "відкритих дверей" з метою посилення Східного флангу і посилення взаємодії зі східними партнерами, зокрема Україною і Грузією. У доповіді наголошується, що НАТО має залишатися прихильним рішенням Бухарестського Саміту 2008 року і вивести на вищий рівень дискусію про майбутнє членство в Альянсі. Також НАТО повинен шукати можливості для розширення і зміцнення партнерства з Україною і Грузією, які прагнуть до членства і знаходяться під постійним зовнішнім і внутрішнім тиском Росії.

"Ситуація в Україні повинна залишатися важливим пунктом порядку денного засідань Ради НАТО-Росія. Повернення до" business as usual "з РФ до зміни її поведінки неможливо. Ціна за подальшу й посилюватися", — написала Джепарова.

Нагадаємо, в МЗС заявили про спроби РФ виправдати свою агресію в Україні. РанішеASPI news повідомляло, що Джепарова заявила, що процес повернення Криму — це перевірка нашої свідомості.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/u-2030-roci-ukraina-bachit-sebe-povnocinnim-chlenom-nato-dzheparova-video”