Вчені визначили найбільш небезпечні способи вживання кави

Вчені часто нагадують, що надмірне вживання кави шкодить здоров’ю. Зокрема, не рекомендується пити більше чотирьох чашок цього напою в день. Як виявилося, на стан організму впливає ще й те, як кава приготована, час доби для її вживання, і навіть посуд, з якого його п’ють.

Об этом сообщает КОД ЮА


Портал Eat This Not That проаналізував серію різних досліджень, пов’язаних з кавою, і назвав найнебезпечніші для здоров’я способи його вживання.


Кава з одноразового стаканчика


Забігти в кав’ярню, щоб взяти напій і відправиться далі у справах – саме так багато і п’ють каву. Однак вчені не радять цього робити. Вживання гарячих напоїв з паперових стаканчиків з підкладками, що містять пластикову плівку, може стати причиною появи в організмі небезпечних частинок мікропластика. “Ці хімічні речовини можуть бути пов’язані з безліччю проблем зі здоров’ям, включаючи порушення репродуктивних функцій і ожиріння, а також такі проблеми, як затримка розвитку у дітей”, – відзначили експерти з товариства споживачів США.


Нефільтрована кава


Френч-прес – один з найпростіших і швидких способів заварити каву самостійно. Фахівці зі шведського університету Гетеборга вважають, що в довгостроковій перспективі такий метод може принести шкоду організму. За їхніми даними, нефільтрована кава містить речовини, що підвищують рівень холестерину в крові. Вчені прийшли до висновку, що використання фільтра видаляє небезпечні елементи і знижує ймовірність серцевих нападів і передчасної смерті.


Ранкова кава


Здається, що ранок – найкращий час для кави. Експерти рекомендують все-таки поснідати перед тим, як приступити до напою. Британські вчені стверджують, що кофеїн перед сніданком може негативно вплинути на рівень цукру в крові і підвищити ризик розвитку серцевих захворювань і діабету в майбутньому.


Солодка кава з вершками


Експерти в галузі охорони здоров’я попереджають, що надмірне вживання солодкої кави з вершками або молоком може вплинути на обсяги талії. Дієтологи не рекомендують зловживати таким поєднанням. «З часом ці додаткові калорії можуть призвести до збільшення ваги», – нагадала дієтолог Келлі МакГрейн.  • Гарячі напої в паперових стаканчиках отруюють організм — дослідження
  • Названо популярний напій, який може захистити від раку печінкиДжерело статті: “https://u-news.com.ua/106005-vcheni-viznachili-najbilsh-nebezpechni-sposobi-spozhivannja-kavi.html”