Экспертно

Мовний скандал у Миколаєві: відвідувач кав’ярні довів до сліз співробітницю через те, що вона спілкувалася українською мовою

Мовний скандал у Миколаєві: відвідувач кав’ярні довів до сліз співробітницю через те, що вона спілкувалася українською мовою


У Миколаєві в одній з кав’ярень у центрі міста стався скандал через обслуговування українською мовою, яке не сподобалося одному з клієнтів.

Об этом сообщает Коготь 2.0Деталі інциденту розповіла у Facebook місцева мешканка Анна Козоріз, інформує .

Як пише жінка, відвідувач кав’ярні довів дівчину-бариста до сліз через те, що вона спілкувалася державною мовою.“Кричав, ображав, інша відвідувачка навіть не хотіла виходити з кафе і залишати дівчину наодинці з поєхавшим. Коли ж приїхали власники дядя різко потєрявся і не зміг пояснити претензії. Якщо чесно, в мене від такого дуже підгоріло, від самої думки, що можна перепаскудити людині день отак, зливши на того, хто не може відповісти, всю агресію”, – пише вона, додаючи що подібний інцидент у цьому закладі відбувається не вперше.Чи є реакція правоохоронних органів на те, що відбулося – наразі невідомо.
Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/movnij-skandal-u-mikolayevi-vidviduvach-kavyarni-doviv-do-sliz-spivrobitnicyu-cherez-te-shho-vona-spilkuvalasya-ukraїnskoyu-movoyu/”