Экспертно

На Буковині двоє іноземців намагалися підкупити прикордонників

На Буковині двоє іноземців намагалися підкупити прикордонників
На Буковині двоє іноземців намагалися підкупити прикордонників.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Західого регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

На Буковині, за останні кілька днів, вже в шосте прикордонники затримують громадян сусідніх країн, які намагалися їх підкупити. Останні два випадки трапилися сьогодні вранці та позавчора в пункті пропуску «Порубне» та «Мамалига».

В обох випадках громадяни Молдови й Румунії намагалися за хабар розв’язати свої проблеми із законодавством. У першому випадку чоловік хотів в’їхати до України без страхового поліса «Зелена карта» за що запропонував прикордоннику неправомірну вигоду в розмірі 200 гривень.

Інший іноземець запропонував інспектору прикордонної служби 500 гривень, аби уникнути адміністративної відповідальності за перевищення терміну перебування на території України.

В обох випадках після відмов інспекторів прикордонної служби від хабара, чоловіки були затримані, а надалі були проінформовані представники Національної поліції, які згодом після проведення слідчих дій забрали іноземців.


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/oblast/item/52956-на-буковині-двоє-іноземців-намагалися-підкупити-прикордонників.html”