Экспертно

Знову холостяк: зірка Голлівуду таємно розлучився

Голлівудські актори Ченнінг Тейтум та Дженна Деван офіційно розлучилися після 1,5 років розірвання шлюбу, головним каменем спотикання була опіка над їх 6-річною донькою Еверлі.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на People.Loading...

Зазначається, що Ченнінг Тейтум та Дженна Деван розлучилися ще у листопаді минулого року. З того часу тривали обговорення юристів щодо опіки над дитиною. Днями актори домовилися розділити обов’язки порівну.

Батько та мати матимуть рівну кількість днів для проведення з маленькою Еверлі. Вони обидва зможуть брати участь в її вихованні. Окрім цього, Ченнінг Тейтум та Дженна Деван погодились, що не будуть показувати обличчя доньки у соціальних мережах та не використовуватимуть її ім’я для будь-яких прибуткових проєктів чи інтерв’ю.

Інсайдери стверджують, що саме Тейтум наполягав на тому, щоб юристи чітко розписали у документі спірні питання. Зокрема, вони включили до угоди графік проведення канікул та свят – День подяки, Геловін, Різдво, День батька та матері і день народження самої Еверлі.

Нагадаймо, чоловік російської співачки Лоліти Мілявської, яка нещодавно здивувала шанувальників гарною фігурою, подав на розлучення, відповідний позов був зареєстрований у суді 2 жовтня.

Нагадаємо також, дружина соліста групи «Іванушки International» Андрія Григор’єва-Аполлонова Марія Банкова не лише пішла від нього до іншого, але й офіційно подала на розлучення.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/26/znovu-holostyak-zirka-gollivudu-tayemno-rozluchyvsya/”