Экспертно

Рік Металевого Щура почався: яким людям він принесе удачу і багатство

последние новости в Украине останні новини в Україні


Початок китайського Нового року зазвичай припадає на період з 21 січня по 20 лютого. У цьому році він розпочався 25 січня і закінчиться 11 лютого 2021 року. Ось як рік Щура позначиться на вашій удачі і фінансах.

Всі заходи, розпочаті протягом року Металевого Щура, будуть потенційно успішними. Важливо, щоб ви впевнено і рішуче домагалися своїх цілей, були невтомні. Це не дасть проблемам, труднощам і невдачам ні єдиного шансу.

Любов

Після 2019 року, який пройшов під знаком Свині і підносив не завжди приємні сюрпризи, 2020 рік буде спокійнішим. Любов стане гармонічною; спілкування між партнерами – головний ключ до того, щоб вона не згасла.

Відносини між Пацюком і іншими знаками китайського зодіаку.

Постійний вплив Щур буде мати на тих, хто народжений під знаком вірного Бика, авантюрного Дракона, розумної Мавпи, вірної Собаки, трохи наївної Свині. Однак у Щурів складні відносини з мінливим і норовливим Конем, неспокійним Кроликом і флегматичною Козою. Швидше дружба, ніж ворожнеча – з пихатим Півнем, підступною Змією, агресивними Тигром і Биком.

Здоров’я

Крім моментів психічного виснаження, представники всіх знаків зодіаку в основному будуть насолоджуватися хорошим здоров’ям в Рік Щура, особливо в другій цого половині.

Кращим ліками в 2020 році залишається спорт, який показаний усім від мала до велика. Він щонайменше скоротить витрати на лікування, поліпшить сон і підвищить продуктивність праці.

Удача

Удача – ваш компаньйон в 2020 році. Однак необхідно зловити її, тільки-но вона постукає у двері. Китайці кажуть, що ніщо не лякає удачу більше, ніж сумнів. Ті, хто сповнений ентузіазму і діють швидко, обов’язково будуть успішними.

Детальніше про Китайський гороскоп – тут.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/rik-metalevogo-schura-pochavsya-yakim-lyudyam-vin-prinese-udachu-i-bagatstvo”