Экспертно

"Влада відволікає увагу від провалів": адвокат обурився неправосудною ухвалою щодо Порошенка

Влада намагається відволікти увагу суспільства від нездатності захистити країну і громадян.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook заявив адвокат п’ятого Президента України Ігор Головань, коментуючи чергове неправосудне рішення проти Порошенка.

"Щойно мені стало відомо, що нібито Печерський суд виніс таємне "рішення" про примусовий привід Петра Порошенка на допит у ДБР у якості свідка. Суд не повідомив народного депутата Порошенка про своє засідання, як цього вимагає стаття 482-2 КПК України, порушив територіальну підсудність, тобто ухвала є очевидно неправосудною.

Новини
"Правда – на боці України!" Порошенко вшанував пам’ять Небесної Сотні
Ігор Головань

Ігор Головань

Європейська Солідарність

Це взагалі юрисдикція не Печерського суду, а Шевченківського. Такий поспіх і повне нехтування законом можна пояснити лише політичним тиском з боку Офісу президента, який – принагідно нагадуємо – задокументований на так званих "плівках Труби".

Вже вкотре сплеск активності правоохоронців приурочений до чергової закордонної поїздки Петра Порошенка, яка запланована на 25 лютого. Це є очевидною ознакою прямого негласного і незаконного стеження за Порошенком з боку чинної влади. Це те, що називають "поліцейською державою".

Ще один мотив – спроба влади відволікти увагу від нездатності захищати країну і громадян у кризових ситуаціях – на фронті, в економіці та у медицині.

Це "рішення" порушує практику Європейського суду з прав людини і буде нами оскаржено, ми також подамо скаргу до Вищої ради правосуддя на притягнення судді до відповідальності", – повідомив Ігор Головань.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у "Європейській солідарності" зажадали відставки міністерки охорони здоров’я Зоряни Скалецької на тлі провокаційних заяв депутатів від "Слуги народу" щодо евакуації українців з китайського Уханя

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/vlada-vidvolikae-uvagu-vid-provaliv-advokat-oburivsya-nepravosudnoyu-uhvaloyu-schodo-poroshenka.htm”