Экспертно

Теги

Слипенчук Михаил Скачков Алексей Анатолий Бифов недолго «ходил» под Арашуковыми Сергунина Наталья Сагайдак Светлана Савицкий Олег Рашкин Валерий Анатолий Бифов причастен к хищению денежных средств госкредита У Абазехова отбивают “Траст” к спиртному Клан Арашуковых на нарах: когда сядет клан Бифовых в деле о краже миллиарда из бюджета Депутат Бифов Бифов Анатолий Жамалович Путина Людмила Раппопорт Андрей Путин Игорь Поселенов Павел Петров Максим Орлова Светлана Николаев Олег Никифорова Светлана Мусаев Магомед Мильнер Юрий Кто такой Балашов и почему он так бесит? Мантурова Наталья Мавлянов Игорь Станислав Аникеев ворует у Газпрома и Путина мажорка Наиля Аскер-Заде и мамочка Оксана Лаврентьева Секс-машина Андрей Костин Прокуратуре указали на дверь? Игоря Краснова и Владимира Ведерникова просят включиться Котюков Михаил

У Києві чоловік вкрав у дівчини iPhone і накупив цигарок на 20 тисяч гривень (Фото)

последние новости в Украине останні новини в Україні

У торговому центрі Києві чоловік вкрав у дівчини iPhone XR і протягом декількох днів розраховувався її картою, яка прив’язана до телефону.

Об этом сообщает Политика ЮА

Повідомляється, що крадіжка сталася 18 лютого в ТРЦ DreamTown в магазині Zara. Потерпіла написала заяву в той же вечір. На наступний день була відновлена сім-картка краденого телефону і власниці почали приходити СМС про те, що картою яка була прив’язана до телефону злодій оплатив товарів на загальну суму 20 тисяч гривень. Товари купувалися в різних торгових точках Києва. Як повідомляє Telegam-канал "Київ оперативний", в основному, злодій купував блоками цигарки. В інтернет-магазинах Києва вартість iPhone XR стартує від 17 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що два учні в Тернопільській області вкрали пару коней у сусідньому селі, щоб з розкішшю відсвяткувати Новий рік. ASPI news писало, що у батька загиблого на Донбасі українського бійця Олексія Кваші вкрали майже 300 тисяч гривень, нараховані державою в якості компенсації за смерть сина.

последние новости в Украине останні новини в Україні
последние новости в Украине останні новини в Україні
последние новости в Украине останні новини в Україні
последние новости в Украине останні новини в Україні

Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/kiiv/u-kievi-cholovik-vkrav-u-divchini-iphone-i-nakupiv-cigarok-na-20-tisyach-griven-foto”