Экспертно

Теги

Снайперы Слипенчук Михаил Скачков Алексей Анатолий Бифов недолго «ходил» под Арашуковыми Сергунина Наталья Сагайдак Светлана Савицкий Олег Рашкин Валерий Анатолий Бифов причастен к хищению денежных средств госкредита У Абазехова отбивают “Траст” к спиртному Клан Арашуковых на нарах: когда сядет клан Бифовых в деле о краже миллиарда из бюджета Депутат Бифов Бифов Анатолий Жамалович Путина Людмила Раппопорт Андрей Путин Игорь Поселенов Павел Петров Максим Орлова Светлана Николаев Олег Никифорова Светлана Мусаев Магомед Мильнер Юрий Кто такой Балашов и почему он так бесит? Мантурова Наталья Мавлянов Игорь Станислав Аникеев ворует у Газпрома и Путина мажорка Наиля Аскер-Заде и мамочка Оксана Лаврентьева Секс-машина Андрей Костин Прокуратуре указали на дверь? Игоря Краснова и Владимира Ведерникова просят включиться

Докази з’являться в суді: Аваков розповів, як приймалось рішення про введення санкцій проти Медведчука

последние новости в Украине останні новини в Україні


Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповів, про реакцію Президента України Володимира Зеленського на матеріали справи про відчуження української ділянки нафтопродуктопроводу "Самара — Західний напрямок", яка "належала" нардепу від ОПЗЖ Віктору Медведчуку. За словами міністра, Зеленський не вагався, що цей актив потрібно повернути під контроль держави.

Об этом сообщает АРМС ДАТА

Глава МВС Арсен Аваков зазначив, що рішення про накладення санкцій на народного депутата від "Опозиційної платформи — За життя" Віктора Медведчука і підконтрольні йому компанії розробляли з осені 2020 року. Про це він розповів в інтерв’ю виданню "ГОРДОН" напередодні.

"Доказів багато. Щоб ми з вами вели дискусію і жували ці смачні факти, багато чого є: картинки, різним кольором намальовані, схеми — звідки, куди, навіщо. Але це розмова журналістський. Докази з’являться в суді. Засідання РНБО — це аргументи... Аргументи — це не докази. Доказами вони стануть в суді коли-небудь. це аргументи, на які можемо подивитися. Я собі кажу: "Мене переконало"... Ну ось, наприклад, документи без грифа... Що я вам буду зачитувати? Мільйони доларів компаній, які розмитнювали "дизельку"? А потім схеми, як ця "дизелька" простежувалася і рухалася далі? Такі документи є. Але кожен повинен прийняти рішення, чи базуються ці санкції на чомусь або просто Медведчук комусь не подобається. Рішення по нафтопроводу мене переконало. Більш того, по цій же трубі є кілька виробництв, що знаходяться й у нас, в тому числі. Цю трубу вульгарно вивели з власності держави... Рівненським — увага! — судом обласним було прийнято рішення, що ця труба не належить Україні. І її забрали. 1480 по-моєму, кілометрів труби забрали — і вона тепер не належить Україні. І ось уявіть собі: всі ці роки цією трубою користувалися ці товариші", — зазначив Аваков.

Він вважає, що судові органи в цій суперечці ставали на бік Медведчука. Це теж не може не викликати підозри.

"Величезна кількість справ. Коли ми намагалися йти або вправо, або вліво, так чи інакше отримували відсіч в судовій системі, тому що з того боку було багато грошей і багато, як ви правильно помітили, додаткового політичного інтересу. А ось тепер у Зеленського знайшлася воля — і він взяв і сказав, що... Я не думаю, що у вас є задня думка, що Зеленський коливався між тим, що йому дадуть частку в цій трубі, і тим, щоб закрити. Він не вагався. Він як тільки ознайомився з фактами... Він така людина, він сказав: "Так це ж кошмар!" І ось в такий момент я готовий бути міністром внутрішніх справ. Це добре. А бувають моменти, коли ні, не хочу", — підсумував Аваков.

Раніше Аваков висловився щодо санкцій проти Медведчука, введених РНБО. Також ASPI news повідомляло, що Аваков анонсував нові викриття про роль Медведчука в розв’язанні Росією війни проти України.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/dokazi-zyavlyatsya-v-sudi-avakov-rozpoviv-yak-priymalos-rishennya-pro-vvedennya”