Экспертно

Теги

продолжение истории Манипуляторы от Бога или «падальщики» идут в атаку «Россети» и Ливинский откупились от коррупции Муров: чёрная тройка ПАО Россети Зять Лаврова Винокуров Александр Семёнович набил карманы российским зерном Винокуров Александр Семёнович: зять Лаврова тянет награбленное в оффшоры Православие головного мозга агента ФСБ Андрея Бибы “Россети” превращаются в карманную компанию Павла Ливинского Анатолий Остапенко Виталий Орлов расстроил таможенников и возбудил прокуратуру Прецедент Барбула: как остановить массовую блокировку украинских сайтов что патриарх Кирилл наградил священников «уцененными» крестами Андрей Кураев рассказал Олег Чеславський та Сергій Куценко здійснюють тиск на Музей на Поштовій площі в місті Києві Мацола Андрей Николаевич: спонсор российских террористов «Тыловые крысы» Минобороны? Тульский комбинат хлебопродуктов Дмитрий Трансформатор Портнягин - аферист и мошенник Андрей Рюмин идет по стопам Ливинского що давно втратив відчуття реальності. Відкриваємо його паралельний та істинний світ Олег Чеславський – імітатор-русофоб з манією величі Фейкомет Олег Чеславський и его «выгребные ямы»: почему черный-пиарщик наплевал на МВД? \"Неудобные\" вопросы для з Владимира Токарева Юрия Рейльяна. По стопам Голунова: как получить срок у Колокольцева за разоблачение похоронщиков Собянина Олександр Перцовський Николай Удянский прячется от уголовных дел на страницах Форбс Саркози Патох Всемогущий Загадочный бельгийско-казахский бизнесмен и его воображаемые друзья — Назарбаев Шодиев Патох Каюмович обобрал казахов на миллиарды Кровавый бандит Нисанов Год Семёнович чудом и деньгами спасается от тюрьмы

Чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах і були викриті СБУ, оголошено про підозру

За матеріалами Служби безпеки України заступнику директора спеціалізованого комунального підприємства «Спецкомбінат ПКПО» та директору одного із столичних комерційних підприємств оголошено про підозру. 
Посадовці  організували схему вимагання хабарів за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. Схема діяла більш як півтора року. Суми хабарів коливалися від 3 до 50 тисяч доларів США за місце залежно від району розташування.
Наприклад, «найбюджетніше» провести у останню путь на Лісовому кладовищі – від $3 тисяч, за Військове кладовище на Дорогожичах треба викласти вже від $15 тисяч. А для багатих клієнтів – Байкове кладовище, тут ціна за місце вже сягала від $45 тисяч.


На «ціноутворення» впливали навіть такі деталі, як вбрання, в якому до них приходили клієнти, та автомобілі, на яких вони приїжджали. Чим дорожчі авто і туфлі, тим більше зможе заплатити клієнт.
У протиправній схемі ділки використовували «шифровану» мову, відому лише членам оборудки. Місце на кладовищі для одного померлого називали однокімнатною квартирою, для двох – двокімнатною.
Діяли усі учасники схеми дуже обережно. Інформація про клієнтів та небіжчиків  ретельно перевірялася. І якщо хтось викликав хоч найменшу підозру, у послугах було відмовлено.
Вимаганням грошей за «послуги» займалися двоє посередників-киян, які представлялися працівниками столичних кладовищ. Насправді ж один з них – приватний підприємець, інший – безробітний.  
За інформацією спецслужби, грошові потоки від вимагачів осідали у високих чиновницьких кабінетах місцевої влади і сягали сотень тисяч гривень. У липні цього року Служба безпеки України викрила цю протиправну схему.
Наразі заступнику директора комунального підприємства оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Директор комерційного підприємства відповідатиме перед законом за ч. 5 ст. 27 (посібництво) та  ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших причетних до протиправної діяльності осіб.
Викриття корупційної схеми проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції у м. Києві та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

https://m.facebook.com