Экспертно

Теги

продолжение истории Манипуляторы от Бога или «падальщики» идут в атаку «Россети» и Ливинский откупились от коррупции Муров: чёрная тройка ПАО Россети Зять Лаврова Винокуров Александр Семёнович набил карманы российским зерном Винокуров Александр Семёнович: зять Лаврова тянет награбленное в оффшоры Православие головного мозга агента ФСБ Андрея Бибы “Россети” превращаются в карманную компанию Павла Ливинского Анатолий Остапенко Виталий Орлов расстроил таможенников и возбудил прокуратуру Прецедент Барбула: как остановить массовую блокировку украинских сайтов что патриарх Кирилл наградил священников «уцененными» крестами Андрей Кураев рассказал Олег Чеславський та Сергій Куценко здійснюють тиск на Музей на Поштовій площі в місті Києві Мацола Андрей Николаевич: спонсор российских террористов «Тыловые крысы» Минобороны? Тульский комбинат хлебопродуктов Дмитрий Трансформатор Портнягин - аферист и мошенник Андрей Рюмин идет по стопам Ливинского що давно втратив відчуття реальності. Відкриваємо його паралельний та істинний світ Олег Чеславський – імітатор-русофоб з манією величі Фейкомет Олег Чеславський и его «выгребные ямы»: почему черный-пиарщик наплевал на МВД? \"Неудобные\" вопросы для з Владимира Токарева Юрия Рейльяна. По стопам Голунова: как получить срок у Колокольцева за разоблачение похоронщиков Собянина Олександр Перцовський Николай Удянский прячется от уголовных дел на страницах Форбс Саркози Патох Всемогущий Загадочный бельгийско-казахский бизнесмен и его воображаемые друзья — Назарбаев Шодиев Патох Каюмович обобрал казахов на миллиарды Кровавый бандит Нисанов Год Семёнович чудом и деньгами спасается от тюрьмы

Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя у 204-2015 роках назвався волонтером, збирав гроші на допомогу армії, але більшу їх частку витрачував на свої власні потреби.

Про це повідомляє видання «Аргумент».

Підґрунтям для журналістського розслідування стали виписки 2014-2015 років по руху коштів на волонтерській та особистій банківській карточках фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

З виписок яких випливає, що своє волонтерство фронтмен гурту «Антитіла» та його друг-співпродюсер Сергій Вусик конвертували не тільки в потужний піар своєї групи, але й у чималий особистий зиск і витрачали на власні потреби.

Крім того підприємство Тополі-Вусика «Січ Україна» постачало ТОВ «Київгума» кровоспинні джгути для комплектування армійських аптечок. Причому, ці оборудки були аж ніяк не на волонтерських засадах, звичайна комерція.

Також з наведених фактів випливає, що Тополя придбав собі чималеньку квартиру у Києві площею 111,1 квадратних метрів.

Вже останнього року Тополя і Вусик стали власниками ресторану – ТОВ «Антитіла Ресто» (код ЄДРПОУ 44328979). Основний вид діяльності – «56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування». Точно вказує на те, що це саме ресторан, а не продюсерський центр.

Прикро, звісно, що цей поодинокий випадок кидає тінь на всю волонтерську спільноту країни, але ж і змовчати про це не можна теж, оскільки всі банківські виписки по карточкам Тополі і Вусика нині є у відкритому доступі.